Axium partnerem Avaya

Miło nam poinformować, że z końcem marca rozpoczęliśmy współpracę z marką Avaya – amerykańskim producentem rozwiązań telekomunikacyjnych.

Avaya to światowy lider na rynku teleinformatycznym. Marka przywołuje na myśl przede wszystkim szeroki przekrój telefonów stacjonarnych: IP, analogowych, cyfrowych i konferencyjnych.

Avaya to także nowoczesne centrale telefoniczne, wideokonferencje oraz inteligentne aplikacje wspomagające komunikację biznesową.

Dzięki partnerstwu z Avaya możemy oferować swoim Klientom jeszcze bardziej zróżnicowane produkty. Pomożemy zarówno małym, jak i dużym firmom zaprojektować wewnętrzną infrastrukturę tak, aby obniżyć koszty operacyjne przy zachowaniu najbardziej wydajnych i innowacyjnych narzędzi komunikacyjnych.

Zachęcamy do kontaktu – chętnie opowiemy o rozwiązaniach marki Avaya i pomożemy dobrać właściwe produkty do potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Axium, jako integrator, dostawca i wdrożeniowiec rozwiązań ICT dla biznesu jest obecny na rynku teleinformatycznym już od kilkunastu lat. 

Axium Sp.J.
Mokotów BOX
ul. Wołoska 16
02-675 Warszawa

Zobacz także

TOP