Axium Partner Meeting 2017

Na początku kwietnia w hotelu Szkockie Ranczo odbył się Axium Partner Meeting 2017- pierwsze tego rodzaju wydarzenie, którego organizatorem była firma Axium.

Szczególne podziękowania należą się głównym sponsorom eventu - marce Axtel Headsets oraz Polycom, które miały okazję zaprezentować gościom szerokie portfolio swoich produktów.

Całości imprezy towarzyszył starannie dobrany wkład merytoryczny w postaci licznych prezentacji, study casów oraz praktycznych warsztatów.

Nasi goście chętnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat trendów w telekomunikacji, a ożywione dyskusje trwały do późnego wieczora.

Przypieczętowaniem konferencji było rozdanie nagród na wieczornej gali, gdzie zostały wyróżnione firmy w trzech kategoriach :

  • Najlepszy sprzedawca pośród sklepów internetowych – 4iP

  • Najlepszy sprzedawca pośród operatorów – Netia

  • Najlepszy projekt – Qumak

Pełna dyspozycyjność zespołu Axium, sprawna organizacja dbająca o najmniejszy detal spotkania to tylko część działań, które przełożyły się sukces Axium Partner Meeting.

Cieszymy się, że po raz kolejny udało nam się stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym nasi goście w swobodnej atmosferze mogli wymieniać się doświadczeniami.

 

Axium, jako integrator, dostawca i wdrożeniowiec rozwiązań ICT dla biznesu jest obecny na rynku teleinformatycznym już od kilkunastu lat. 

Axium Sp.J.
Mokotów BOX
ul. Wołoska 16
02-675 Warszawa

Zobacz także

TOP