Bezpieczeństwo przede wszystkim – Wzięliśmy udział w Check Point Experience Poland 2017

Nikt już dziś nie wyobraża sobie świata biznesu bez Internetu i możliwości komunikacji, jakie oferuje. Niestety, szybki rozwój globalnej sieci niesie za sobą, oprócz ogromnych korzyści, również liczne zagrożenia.

W Axium wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo online – zarówno nasze, jak i naszych partnerów i klientów. Właśnie dlatego, wspólnie z naszym partnerem, marką Axtel Headsets wzięliśmy udział w Check Point Experience Poland 2017.

Organizowana regularnie, między innymi w Las Vegas i Mediolanie, konferencja poświęcona najnowszym i najbardziej skutecznym narzędziom zapobiegającym współczesnym zagrożeniom w sieci, po raz pierwszy odbyła się również w Polsce. Nie bez wpływu na wybór lokalizacji pozostaje rosnące zainteresowanie bezpieczeństwem w Internecie, zarówno wśród polskich, jak i zagranicznych przedsiębiorców.

Przy okazji konferencji, miło nam również poinformować, że od niedawna jesteśmy oficjalnym partnerem organizatora, marki Check Point. Dwudniowe spotkanie, oprócz uczestników biznesowych, przyciągnęło wielu specjalistów w obszarze bezpieczeństwa IT, którzy podzielili się swoim doświadczeniem podczas licznych warsztatów i prelekcji. Nawiązane kontakty i zdobyta wiedza pomogą nam udoskonalić nasze usługi i jeszcze lepiej dbać o bezpieczeństwo komunikacji naszych klientów.

 

Axium, jako integrator, dostawca i wdrożeniowiec rozwiązań ICT dla biznesu jest obecny na rynku teleinformatycznym już od kilkunastu lat. 

Axium Sp.J.
Mokotów BOX
ul. Wołoska 16
02-675 Warszawa

Zobacz także

TOP