A-talks – dziękujemy, że byliście z nami!

A-talks – dziękujemy, że byliście z nami!

W dniach 19-20 maja na Mazurach odbyła się konferencja A-talks, którą mieliśmy przyjemność organizować.

Wydarzenie A-talks było spotkaniem ekspertów i kadry menadżerskiej z branży ICT. Konferencja odbyła się w luksusowym hotelu Marina Club*****, położonym w malowniczej lokalizacji na Mazurach.

Przy współpracy z partnerami technologicznymi – Avaya i Axtel Headsets – powstał bogaty merytorycznie i różnorodny program, który przyciągnął wielu gości z branży. Uczestnicy konferencji mieli okazję dowiedzieć się m.in. o korzyściach używania profesjonalnych rozwiązań w biznesie czy o specyfice cyfrowego przedsiębiorstwa. Co więcej, goście mogli posłuchać o praktycznym wykorzystywaniu ICT w firmie i dowiedzieć się, jak przebiegały wdrożenia tych technologii w tak dużych przedsiębiorstwach jak Vectra czy Skoda. Świetną inicjatywą okazał się również showroom Avaya, gdzie uczestnicy konferencji mogli wypróbować nowoczesny sprzęt ICT.

- Bardzo przyjemnie było nam gościć uczestników konferencji. Urokliwe miejsce, doświadczeni prelegenci oraz ciekawe atrakcje naszych partnerów zbudowały niezapomnianą atmosferę - mówi Karol Stróż, marketing manager w Axium - organizator konferencji. - Dziękuję za spotkanie i ciekawe rozmowy - dodaje.

Dbając o pełen komfort gości, dostarczyliśmy im wiele możliwości rozrywki i relaksu. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się jazdy testowe najnowszymi modelami Mercedesa, symulator jazdy 5D czy innowacyjne urządzenie muzyczne Mash Mashine.

Konferencja A-talks okazała się nie tylko świetną okazją do poznania przyszłościowych technik rozwijania biznesu, networkingu i ciekawych dyskusji, ale również szansą na odpoczynek od tempa życia miejskiego wśród malowniczego krajobrazu Mazur.

IMG0018
IMG0022
IMG0107
IMG0186
OR6B2121
OR6B2130
OR6B2134
OR6B2175
OR6B2215
OR6B2255

Axium, jako integrator, dostawca i wdrożeniowiec rozwiązań ICT dla biznesu jest obecny na rynku teleinformatycznym już od kilkunastu lat. 

Axium sp. z o.o. sp.k.
Mokotów BOX
ul. Wołoska 16
02-675 Warszawa

TOP