Udział w działaniach promocyjnych słuchawki Axtel Prime, przewidzianych w Programie promocji branży IT/ICT

Projekt „Udział w działaniach promocyjnych słuchawki Axtel Prime, przewidzianych w Programie promocji branży IT/ICT” o wartości: 1 012 125 zł, dofinansowany w kwocie: 742 275 zł w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand. Celem projektu jest wypromowanie na rynkach zagranicznych marki produktowej - słuchawki Axtel Prime, przeznaczonej do pracy w call center. Słuchawka Axtel Prime to jeden z najbardziej zaawansowanych modeli słuchawek oferowanych przez naszą firmę. Posiada szereg cech, które odróżniają ją od produktów konkurencji przeznaczonych do pracy w centrach telefonicznych, w tym:

  • wysoka wytrzymałość konstrukcji słuchawki, wynikająca z zastosowanych materiałów i optymalnego projektu technicznego,
  • wysoka ergonomia i komfort użytkowania,
  • wysoka jakość dźwięku (dzięki szerokiemu pasmu przenoszenia i zaawansowanej redukcji szumów),
  • szybki serwis oraz pełna gwarancja produktu, obejmująca zarówno uszkodzenia techniczne,
    jak i mechaniczne.

Projekt doprowadzi do wzrostu rozpoznawalności marki Axtel Prime na rynkach zagranicznych, budowy jej pozytywnego wizerunku oraz rozwoju działalności eksportowej firmy.

axium project ue

 

 

Axium, jako integrator, dostawca i wdrożeniowiec rozwiązań ICT dla biznesu jest obecny na rynku teleinformatycznym już od kilkunastu lat. 

Axium sp. z o.o. sp.k.
Mokotów BOX
ul. Wołoska 16
02-675 Warszawa

TOP